noc a den 1

predaj tieniacej techniky

Horizontálne žalúzie zaraďujeme medzi interiérovú tieniacu techniku. V súčasnosti je tieniaca technika neodmysliteľným a nepostrádateľným doplnkom domácnosti .Svojím širokým záberom rôznych typov, farebných kombinácií a rôznorodosťou oslovujú najširšie spektrum zákazníkov .

z1

Vertikálne žalúzie patria do skupiny interiérovej tieniacej techniky. Na rozdiel od horizontálnych žalúzií, vertikálne dotvárajú a doplňujú priestor okien a plnohodnotne tak nahrádzajú záclony. Všetky látky majú antistatický povrch, ktorý odpudzuje drobné prachové nečistoty.

z3

Látkové roletky tvoria jednu z najširších ponúk dekorov a farieb látok , čo uľahčuje zladiť okenné doplnky k Vášmu interiéru. V ponuke sú farby vhodné do obývačiek, spálni, kuchýň, ale aj do detských izieb, kancelárií, či spoločenských priestorov a obchodných centier.

Roletky Deň a Noc vynikajú spomedzi látkovej tieniacej techniky.Regulujú priepustnosť svetla do interiéru.Táto nadčasová tieniaca technika je vhodná do všetkých domov a bytov .

z4       z5

Sieťky proti hmyzu sú najefektívnejšou ochranou pred dotieravým hmyzom Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka ,prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť ktorá je odolná poveternostným podmienkam . Vďaka širokej ponuke okenných a dverných sietí si určite vyberiete tu správnu ochranu pred dotieravým hmyzom.

z6    z7